Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

II Memoriał Zygmunta Kusiaka – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski, Kraśnik 11.04.2015

» powrót do aktualności
dodano: 2015-04-14

11 kwietnia 2015 r. w Kraśniku odbył się II Memoriał Zygmunta Kusiaka w zapasach kobiet. Były to jednocześnie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski kadetek (do 17 lat) i juniorek (do 20 lat).

Startowały w Kraśniku najlepsze zapaśniczki z Polski i 5 krajów Europy. Gościliśmy ekipy ze Słowacji, Czech, Białorusi, Ukrainy i po raz pierwszy zawodniczki z Włoch, które pozostaną tu na dłużej, aby przez kolejny tydzień trenować razem ze swoimi rówieśniczkami z kraśnickiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Klasyfikacja medalowa

STYL: Zapasy Kobiet, Kadet (17)

WagaZłotoSrebroBrązBrąz
40 Natalia Stanek
SOKÓŁ (Lublin)
Weronika Kiszka
FENIKS (Stargard Szczeciński)
Anna Bini
ITALY (ITA)
 
43 Kinga Kapica
SPARTAKUS (Pyrzyce)
Nastassia Kuryshta
BELARUS (BLR)
Katarzyna Grzegorczyk
SOKÓŁ (Lublin)
Klaudia Polak
SUPLES (Kraśnik)
46 Magdalena Majos
ZKS (Koszalin)
Antanina Sinkavets
BELARUS (BLR)
Veronika Ryabovolova
UKRAINE-UFK (Lwow)
Natallia Varakina
BELARUS (BLR)
49 Yana Soroka
UKRAINE-UFK (Lwow)
Yuliya Zhauneryk
BELARUS (BLR)
Renata Nieściur
SUPLES (Kraśnik)
Olha Zahayska
UKRAINE-UFK (Lwow)
52 Tatsina Kosahava
BELARUS (BLR)
Iryna Zhuraliova
BELARUS (BLR)
Paulina Martyka
JUNIOR (Dzierżoniów)
Alicja Czyżowicz
ORZEŁ (Namysłów)
56 Dariia Sych
UKRAINE-OCFWUM (Khmelnickyi)
Dominika Kulwicka
ZAGŁĘBIE (Wałbrzych)
Viktoryia Dzehisiarenka
BELARUS (BLR)
Krystina Sasykina
BELARUS (BLR)
60 Anastasiya Bozhenko
UKRAINE-UFK (Lwow)
Wiktoria Chołuj
AKS (Białogard)
Kristina Orossova
SLOVAKIA (SVK)
Katarzyna Szapućko
ZKS (Koszalin)
65 Ewelina Ciunek
ORZEŁ (Namysłów)
Palina Bialetskaya
BELARUS (BLR)
Alena Mankevich
BELARUS (BLR)
Oktawia Skraińska
SOKÓŁ (Lublin)
70 Daryna Turovchuk
UKRAINE-UFK (Lwow)
Marlena Kister
CEMENT-GRYF (Chełm)
Kinga Kurkowiak
GRUNWALD (Plewiska)
Justyna Walotek
CSiR (Dąbrowa Górnicza)

Klasyfikacja medalowa

STYL: Zapasy Kobiet, Junior (20)

Waga Złoto Srebro Brąz Brąz
44 Kseniya Stankevich
BELARUS (BLR)
Oksana Livach
UKRAINE-SPARTAK (Lwow)
Katarzyna Pękała
CEMENT-GRYF (Chełm)
Alicja Piersa
CEMENT-GRYF (Chełm)
48 Tatsiana Yaframenka
BELARUS (BLR)
Viktoryia Shauchuk
BELARUS (BLR)
Agata Walerzak
UNIA (Racibórz)
Jolanta Świeczak
CEMENT-GRYF (Chełm)
51 Maja Lemańczyk
SOBIESKI (Poznań)
Natalia Szumna
SUPLES (Kraśnik)
Joanna Stysło
CEMENT-GRYF (Chełm)
Yuliya Vitkouskaya
BELARUS (BLR)
55 Natalia Kubaty
SLAVIA (Ruda Śląska)
Nade Dragunova
BELARUS (BLR)
Daria Szymeczko
SLAVIA (Ruda Śląska)
Monika Misiura
CEMENT-GRYF (Chełm)
59 Katrzyna Mądrowska
FENIKS (Stargard Szczeciński)
Veronika Ivanova
BELARUS (BLR)
Anastasiya Ostapuk
UKRAINE-SPARTAK (Lwow)
Aleksandra Wólczyńska
SUPLES (Kraśnik)
63 Klaudia Klemm
GRUNWALD (Poznań)
Anastasiya Ivanova
BELARUS (BLR)
Sylwia Żebrowska
LMKS (Krasnystaw)
Ewa Alicka
GWIAZDA (Szczuczyn)
67 Alicja Kubaty
SLAVIA (Ruda Śląska)
Emilia Nartowska
ZNICZ (Podzamcze)
Marzena Martyka
JUNIOR (Dzierżoniów)
Marta Mechocka
MAZOWSZE (Teresin)
72 Agata Tatar
DĄB (Brzeźnica)
Katsiaryna Zubarevich
BELARUS (BLR)
   

Partnerzy

realizacja: eBest.pl