0-81 525-77-60

Kamila Głodek i Jacek Kołodziejczyk najlepsi w VI Grand Prix LZS w tenisie stołowym

» powrót do aktualności
dodano: 2013-10-04

Szósta edycja turnieju tenisa stołowego Grand Prix LZS 2013 została rozegrana w nowej hali sportowej przy Zespole Szkół w Kłoczewie. Wzięło w niej udział 105 zawodników i zawodniczek z 20 klubów.

W rywalizacji seniorek zwyciężyła Kamila Głodek z Arki Ryki, druga była Alicja Gajaszek z Legionu Grabów Szlachecki, a trzecia Ilona Drózd z Amatora Leopoldów.

Wśród seniorów triumfował Jacek Kołodzieczyk z CKFiS Bełżyce, przed Krzysztofem Olkiem z Kłosa Wola Skromowska i Łukaszem Tymickim z Żaczka Fajsławice.

W pozostałych kategoriach zwyciężyli: Weronika Szewczak (żaczki – Amicus Łopiennik), Aleksandra Powroźnik (młodziczki – Dystans Niedźwiada), Norbert Płachta (żacy – SP 46 Lublin), Mateusz Baranowski (młodzicy – Lewart Lubartów), Maciej Krasucki (juniorzy – Kłos Wola Skromowska).

Patronat nad turniejem objął wójt gminy Kłoczew Zenon Stefanowski, który dokonał uroczystego otwarcia zawodów, a na koniec wspólnie z dyrektorem Zespołu Szkół Antonim Całką wręczał nagrody i puchary dla najlepszychzawodników i zawodniczek. Sędzią prowadzącym był Leon Filipek.

Kolejny, siódmy turniej GP LZS, odbędzie się 26 października w Niedźwiadzie.