Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

Memoriał Zygmunta Kusiaka już w najbliższą sobotę

» powrót do aktualności
dodano: 2015-04-09

W najbliższą sobotę odbędzie się II Memoriał Zygmunta Kusiaka w zapasach kobiet. Będą to jednocześnie Międzynarodowe Mistrzostwa Polski kadetek i juniorek.

Memoriał nosi imię Zygmunta Kusiaka, wieloletniego działacza sportowego, współtwórcy sukcesów kraśnickich zapasów. Był prezesem zarządu LUKS „Suples” Kraśnik w latach 1999 – 2013 oraz wiceprezesem zarządu ds. 
zapasów FKS Stal Kraśnik. Przez wiele lat pracował jako samorządowiec, był także związany ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce

Zawody zaplanowano na najbliższą sobotę, 11 kwietnia w hali sportowej przy ZS nr 3 w Kraśniku (ul. Słowackiego 7). Początek o godz. 9.00 (walki eliminacyjne). Uroczyste otwarcie i walki finałowe odbędą się o godz. 17.00. 

- W Memoriale będą uczestniczyć najlepsze zapaśniczki z Polski i Europy. Do Kraśnika przyjadą ekipy ze Słowacji, Czech, Białorusi, Ukrainy i po raz pierwszy zawodniczki z Włoch, które pozostaną tu na dłużej, aby 
przez kolejny tydzień trenować razem ze swoimi rówieśniczkami z kraśnickiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego - informują organizatorzy zawodów. 

 


Zdjęcia: (kliknij, aby powiększyć)

               

Partnerzy

realizacja: eBest.pl