Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

Multisport - kontynuacja - WAŻNE!!!

» powrót do aktualności
dodano: 2015-09-07

Drodzy Multisportowcy

Dzieci wróciły do szkoły zatem i My i Wy wracamy do naszego programu po wakacjach.

Mamy dla Was kilka ważnych informacji.

Po pierwsze zapewne w wielu grupach nastąpią zmiany ze względu na „wyjście” klas szóstych. Oczywiście zastępujemy te dzieci nowymi z naboru. Polecamy zastępować dziećmi z klas IV co pozwoli na długoterminowy udział tych dzieci w programie. Co za tym idzie uaktualnić należy listy uczestników i oczywiście dla nowych powtórzyć procedurę oświadczeń rodziców/opiekunów.

Wszystkie te dokumenty w wersji elektronicznej i papierowej należy niezwłocznie przesłać do nas (aktualna lista uczestników + oświadczenia opiekunów)

Kolejna ważna sprawa to dzienniczek elektroniczny. Wielu z Was miało pod koniec okresu rozliczeniowego problemy z uzupełnianiem. Przypominamy zatem – warto uzupełniać w miarę bieżąco aby uniknąć „przeciążenia” systemu. Na dodatek w chwili obecnej trwają jeszcze prace nad usprawnieniem działania dzienniczka i prośba od operatora krajowego, abyśmy wszyscy wstrzymali się do połowy września z uzupełnianiem i wprowadzaniem nowych danych.

Po tym czasie oczywiście uzupełniamy dane nowych uczestników, usuwając z list dzieci, które ukończyły szkołę.

Kolejny ważny temat to dni zajęć. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach mogą nastąpić zmiany, o których również należy nas poinformować a także wpisać w dziennik elektroniczny.

Czekamy również na Wasze uwagi, opinie, pytania. Kierujcie je drogą elektroniczną na adres multisport@lzs.lublin.pl

 

Partnerzy

realizacja: eBest.pl