Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

UWAGA!!! MULTISPORT!!! WAŻNE!!!

» powrót do aktualności
dodano: 2015-11-12

Drodzy Multisportowcy!

Po raz kolejny przeprowadzamy kontrole wyjazdowe w Waszych ośrodkach. Nasze wizyty są niezapowiedziane więc nie możemy podać gdzie i kiedy się pokażemy. Dodatkowo - bardzo ważny komunikat dotyczący Was wszystkich:

UWAGA!!! Zwracamy uwagę wszystkim trenerom, którzy nie wprowadzili jeszcze wyników testów sprawnościowych, że mają Państwo czas do 15 listopada. Proszę zrealizować to zadanie możliwie jak najszybciej ponieważ bardzo potrzebujemy wyników do analizy w celu stworzenia raportu ewaluacyjnego z II edycji programu MultiSport.

 

Taka sama prośba skierowana jest do trenerów którzy nie wypełnili jeszcze ankiet – dostępne są one pod tym linkiem -http://www.multi-sport.pl/ankieta . Proszę również o zmotywowanie dzieci i rodziców do uzupełnienia tych krótkich ankietek.

 

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ SZKOLENIOWĄ pt. „GRY ZESPOŁOWE”

Do 15 listopada zbieramy zgłoszenia na Konferencję z gier, która odbędzie się w Warszawie w dniach 21-22 listopada. Wolnych miejsc zostało już niewiele, a decyduje kolejność zgłoszeń więc zachęcam do jak najszybszego potwierdzania chęci swojego uczestnictwa. Szczegół dot. konferencji znajdą Państwo tutaj - http://www.multi-sport.pl/news/drodzy-trenerzy-zapraszamy-na-kolejna-konferencje-szkoleniowa-pt-gry-zespolowe

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Partnerzy

realizacja: eBest.pl