Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

Ryki wygrywają Igrzyska seniorów w Stężycy!

» powrót do aktualności
dodano: 2016-11-29

Ponad dwustu seniorów pojawiło się w Centrum Edukacyjno Sportowym w Stężycy na kolejnej edycji Halowych Igrzysk Seniorów 2016. Skorzystaliśmy z zaproszenia zawsze miłych i chętnych do działania i wspierania inicjatyw sportowych władz Powiatu Ryckiego,Ggminy Stężyca - i nie żałujemy. I my i uczestnicy a także ci, którzy zdecydowali się aby kibicować uczestnikom podkraślają wspaniałe warunki i bardzo radosną otwartą atmosferę.

Poza tą radością należało też wykazać się umiejętnościami w 15 konkurencjach rekreacyjno sportowych. Bezkonkurencyjni okazali się przedstawiciele gospodarzy Powiatu Ryki zdobywając I miejsce w klasyfkacji generalnej, na II miejscu znalazła się ekipa z Powiatu Świdnik a na trzecim miejscu podium klasyfikcaji powiatowej stanęli reprezentanci Powiatu Łuków.

Wspaniałe prawie 8 godzin zabawy sportowe rekreacyjnej pokazało, że takie imprezy należy organ izować częściej. Już teraz uczestnicy poszczególnych drużyn zapraszali do organizacji kolejnych edycji. Zrobimy wszystko, aby Igrzyska trwały nadal. Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia na następnych Igrzyskach Seniorów.

komunikat końcowy do pobrania poniżej i w zakładce /KOMUNIKATY/Załączniki do pobrania:
komunikat koncowy Halowe Igrzyska Seniorów Stężyca 2016.odt

Partnerzy

realizacja: eBest.pl