Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

Dagmara Baranowska i Bartosz Kiciak najlepsi w Grand Prix LZS w Niemcach

» powrót do aktualności
dodano: 2012-03-30

W Niemcach rozegrano trzeci turniej z tegorocznego cyklu Grand Prix LZS w tenisie stołowym. W kategorii seniorskiej triumfowali Dagmara Baranowska z Lewartu Lubartów i Bartosz Kiciak z Lubelskiego Centrum Edukacji Zawodowej w Lublinie.

Wśród juniorów zwyciężył Łukasz Jarocki (również LCEZ Lublin). Rywalizację młodziczek wygrała Magdalena Zdeb (UKS Niedrzwica Duża), zaś żaczek Weronika Szewczak (Amikus Łopiennik).

Z kolei w zmaganiach młodzików nie miał sobie równych Adrian Poniatowski z CKFiS Bełżyce, a żaków Norbert Płachta reprezentujący Szkołę Podstawową nr 46 w Lublinie.

W sumie w zawodach wystartowało ponad 150 zawodniczek i zawodników z całego regionu. Najliczniej obsadzona była kategoria juniorów, gdzie rywalizowało aż 38 tenisistów. O jednego gracza mniej można było zobaczyć przy stołach seniorów.

Organizatorem turnieju był Krzysztof Barszcz, a sędziowali go Leon Filipek, Mariusz Baranowski i Dionizy Stachyra.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary ufundowane przez władze gminy Niemce.

– Następny, czwarty turniej Grand Prix LZS, odbędzie się 15 kwietnia w hali sportowej przy Zespole Szkół w Piaskach. Początek zawodów o godz. 9.30. Seniorzy grają od godz. 11.30 – informuje Leon Filipek.

Dagmara Baranowska i Bartosz Kiciak najlepsi w Grand Prix LZS w Niemcach

Partnerzy

realizacja: eBest.pl