Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

XIII Wojewódzkie Igrzyska LZS - Łuków 2012 - już za 9 dni!

» powrót do aktualności
dodano: 2012-07-20

Pozostało dziewięć dni do jednej z największych imprez dla sportowców LZS. Igrzyska Wojewódzkie zawsze gromadzą największą liczbę uczestników i ich kibiców. Tym razem spotykamy się w niedzielę 29 lipca na kameralnym, ale za to dobrze przygotowanym obiekcie Orląt Łuków - stadionie miejskim w Łukowie.

Zapowiada się zatem wspaniała impreza podczas której zapewne sportowcy osiągną bardzo dobre rezultaty, a przede wszystkim będą rywalizować o to, kto będzie reprezentował województwo lubelskie na Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Opolu.

Jak co roku spodziewamy się licznych reprezentacji a dla nich oczywiście jak najlepiej zorganizowane zawody. Komitet organizacyjny, ekipy wspomagające oraz ludzie, którzy pracują przy organizacji tej imprezy starają się jak mogą, robią wszystko, aby Igrzyska były niesamowitym przeżyciem, fantastyczną zabawą i pozostawiły na długo miłe wspomnienia.

Jak będzie? Zobaczymy. Na razie trzymamy kciuki za wszystkich, którzy będą rywalizować w niedzielę na stadionie w Łukowie. Czasu mało, więc szykujcie formę a kibice niechaj organizują jak największy doping.

Szykujemy także niespodziankę, ale o tym niebawem.

 

Pełny regulamin XIII Wojewódzkich Igrzysk LZS - Łuków 2012 zbajduje się w zakładce /REGULAMINY/

Zdjęcia: (kliknij, aby powiększyć)

               

Partnerzy

realizacja: eBest.pl