Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

Eliminacja wojewódzka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Krajoznawczej Mieszkańców Wsi

» powrót do aktualności
dodano: 2012-11-12

W dniu 19 października 2012 r w ZSZ w Kluczkowicach odbyły się eliminacje wojewódzkie do Ogólnopolskiej olimpiady wiedzy krajoznawczej mieszkańców wsi , które odbędą się w Zakopanem. W imprezie uczestniczyło 120 osób. ( 90 uczestników eliminacji, oraz opiekunowie uczniów, sędziowie, obsługa techniczna imprezy, przedstawiciele WZ LZS w Lublinie, goście zaproszeni, dyrekcja szkoły).

Każdy uczestnik zawodów rysował profil trasy wycieczki turystycznej, pisał sprawdziany z wiedzy o Cyprze i Małopolsce. Po sprawdzianach przeprowadzono metodyczną wycieczkę pieszą przebiegającą po trasie wytyczonej w rejonie Kluczkowic przez starostwo opolskie ścieżce dydaktycznej. W trakcie tej wycieczki jej uczestnicy popisywali się swoją wiedzą o UE, i umiejętnościami przydatnymi w czasie wycieczek turystycznych. Po zakończeniu tego etapu eliminacji wszyscy uczestnicy eliminacji, sędziowie, opiekunowie i goście zaproszeni spożyli obiad w miejscowej restauracji nad zalewem w Kluczkowicach.

Po obiedzie odbyło się na placu przez pałacem w Kluczkowicach uroczyste zakończenie imprezy na której wręczono puchary najlepszym drużynom i szkołom.  

Wyniki w zakładce /KOMUNIKATY/Załączniki do pobrania:
Klasyfikacja druzyn (4).xls
Klasyfikacja szkol.xls
Komunikat końcowy - Kluczkowice.doc

Partnerzy

realizacja: eBest.pl