Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

Tenis stołowy - IV Grand Prix LZS - Memoriał Adama Sawickiego - Piaski

» powrót do aktualności
dodano: 2012-04-11

Niedziela, 15 kwietnia w Piaskach będzie dniem tenisa stołowego. W tej urokliwej miejscowości odbędzie się IV turniej Grand Prix LZS, który jednocześnie jest IV Memoriałem Adama Sawickiego - zmarłego osiem lat temu tenisisty stołowego, trenera i działacza sportowego z Piask.

Dla uczczenia pamięci znanego sportowca rozegrane zostanie czwarte Grand Prix LZS w tenisie stołowym. Zawodyodbędą się w hali sportowej im. Polskich Olimpijczyków. Mają charakter otwarty. Wziąć udział w nich może każdy kto lubi grać w ping – ponga. Rywalizacja prowadzona będzie w trzech kategoriach. Młodzież rozpocznie zmagania od godz.9.30. Dwie godziny później zagrają seniorzy (rocznik 1994 i starsi) i seniorki ( r. 1998 i starsze). A po nich zaprezentują się w kategorii memoriałowej zawodnicy z rocznika 1952 i starsi.

Świetne warunki do gry na nowo zakupionych stołach DONIC WALDNER, ciepły posiłek, na miejscu sklepik a dla najlepszych zawodników dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. W ubiegłym roku udział wzięło 160 zawodników i zawodniczek. POBIJCIE TEN REKORD. W Piaskach grają również żacy i żaczki!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

Organizatorzy: WZ LZS, Zespół Szkół w Piaskach, LKS Piaskovia

 

Partnerzy

realizacja: eBest.pl