Dużo ścigania drugiego dnia.

To był bardzo wyczerpujący dzień dla kolarzy startujących w 63 Międzynarodowym Wyścigu Przyjaźni Polsko Ukraińskiej. Trudny, bo w kalendarzy na dziś zapisano start w dwóch etapach. Przed południem Jazda Indywidualna na czas po południu 105 km w regularnej grupie.

O czasówce i wynikach pisaliśmy tutaj

Popołudniowy etap okazał się bardzo ciekawy. Kolarze, którzy dużo stracili na czasówce starali się porwać peleton i odrobić jak najwięcej. Inni pilnowali aby nic złego nie stało się ich liderom i tym samym mieliśmy na 100 kilometrowej trasie sporo ruchu w peletonie. Ostatecznie nie udało się upilnować i skontrolować trzyosobowej ucieczki, która przyjechała na metę zyskując kilkanaście sekund.

Zwyciężył ŁAMASZEWSKI Jan – KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE przed ZARĘBSKI Marcin
TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW i trzecim na mecie SHEVCHENKO Oleksandr UKRAINA SZOSA. Z peletonu goniącego tą trójkę najszybciej finiszował mocno wspierany przez rodziców i znajomych PROĆ Bartlomiej
KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY.

W generalce pierwsza trójka: BIENIEK Damian TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW TCC 6:17:38
przed PROĆ Bartlomiej KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY POG 6:18:17  strata 00:00:39
i BYSTRZYCKI Wojciech KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE 6:18:18 strata 00:00:40.

Dużo zatem jeszcze może się zmienić a i przed kolarzami sporo do przejechania, bowiem mają do zaliczenia jeszcze trzy etapy z trudną jazdą na kryterium ulicznym po ulicach pięknego Zamościa.

zapraszamy do zapoznania się z wynikami trzeciego etapu

Wyścig Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej 2019-ETAP3-Komunikat 4

oraz do oglądania zdjęć z ceremonii dekoracji – tutaj

 

 

Polecane artykuły

UWAGA!!! WAŻNE !!!

UWAGA!!! WAŻNE !!!

UWAGA!!! Informujemy, że w nadchodzącym tygodniu (17 - 23 stycznia) nasze biuro będzie zamknięte! Będziemy dla Was ZDALNIE pod numerami telefonów: BIURO - 723423533, 733877881, KSIEGOWOŚĆ - 600036919. Za utrudnienia PRZEPRASZAMY!

czytaj dalej
Rekrutacja SKS 2022

Rekrutacja SKS 2022

Drodzy SKS-owcy!!! SKS 2022 Uprzejmie informujemy, że Minister Sportu i Turystyki ogłosił Program „Szkolny Klub Sportowy” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Niniejszym - jako Operator...

czytaj dalej