Powiat Ryki najlepszy w Letnich Igrzyskach Seniorów – Stężyca 2020

Wspaniałe warunki, obiekty sportowe LKS Mazowsze Stężyca, miłe przyjęcie władz Stężycy i przede wszystkim chęć wzięcia udziału uczestników Letnich Igrzysk Seniorów na Lubelszczyźnie – Stężyca 2020 zapadną nam w pamięć na długo.

Dzięki uprzejmości Gminy Stężyca, wójta Zbigniewa Chlaściaka, starosty Ryckiego Dariusza Szczygielskiego i chęci ekip z pięciu powiatów, które pomimo obostrzeń zdecydowały się na udział w imprezie, udało się zorganizować kolejną rywalizację zawodniczek i zawodników 50+. Spełniając wszystkie wymogi zaleceń epidemiologiczno sanitarnych rywalizowaliśmy w pięknym słońcu w konkurencjach rekreacyjno sportowych, piłce nożnej i siatkówce.

Ostatecznie w klasyfikacji generalnej powiatów bezapelacyjnie zwyciężyli gospodarze – Powiat Ryki, na drugim miejscu zameldowali się reprezentanci powiatu Łęczna a brązowe medale zawisły na szyjach zawodniczek i zawodników z powiatu Świdnik.

Pięknie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie ki gratulujemy uczestnikom wspaniałej sportowej i radosnej rywalizacji.

Relacja foto z imprezy na naszym profilu facebook – wzlzslublin

Polecane artykuły

Turniej PKC dla Śląskiego

Turniej PKC dla Śląskiego

Drużyna GLKS Wilkowice reprezentująca województwo Śląskie wygrała tegoroczną edycję Turnieju Piłkarska Kadra Czeka - Zamość 2021 zapewniając sobie tym samym tytuł Mistrzów Polski LZS. Zawodnicy z Wilkowic dzielnie przeszli przez eliminacje i rundę pucharową a w finale...

czytaj dalej