Powiat Ryki najlepszy w Letnich Igrzyskach Seniorów – Stężyca 2020

Wspaniałe warunki, obiekty sportowe LKS Mazowsze Stężyca, miłe przyjęcie władz Stężycy i przede wszystkim chęć wzięcia udziału uczestników Letnich Igrzysk Seniorów na Lubelszczyźnie – Stężyca 2020 zapadną nam w pamięć na długo.

Dzięki uprzejmości Gminy Stężyca, wójta Zbigniewa Chlaściaka, starosty Ryckiego Dariusza Szczygielskiego i chęci ekip z pięciu powiatów, które pomimo obostrzeń zdecydowały się na udział w imprezie, udało się zorganizować kolejną rywalizację zawodniczek i zawodników 50+. Spełniając wszystkie wymogi zaleceń epidemiologiczno sanitarnych rywalizowaliśmy w pięknym słońcu w konkurencjach rekreacyjno sportowych, piłce nożnej i siatkówce.

Ostatecznie w klasyfikacji generalnej powiatów bezapelacyjnie zwyciężyli gospodarze – Powiat Ryki, na drugim miejscu zameldowali się reprezentanci powiatu Łęczna a brązowe medale zawisły na szyjach zawodniczek i zawodników z powiatu Świdnik.

Pięknie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie ki gratulujemy uczestnikom wspaniałej sportowej i radosnej rywalizacji.

Relacja foto z imprezy na naszym profilu facebook – wzlzslublin

Polecane artykuły

UWAGA!!! WAŻNE !!!

UWAGA!!! WAŻNE !!!

UWAGA!!! Informujemy, że w nadchodzącym tygodniu (17 - 23 stycznia) nasze biuro będzie zamknięte! Będziemy dla Was ZDALNIE pod numerami telefonów: BIURO - 723423533, 733877881, KSIEGOWOŚĆ - 600036919. Za utrudnienia PRZEPRASZAMY!

czytaj dalej
Rekrutacja SKS 2022

Rekrutacja SKS 2022

Drodzy SKS-owcy!!! SKS 2022 Uprzejmie informujemy, że Minister Sportu i Turystyki ogłosił Program „Szkolny Klub Sportowy” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Niniejszym - jako Operator...

czytaj dalej