Sukcesy młodych zapasów!!!

Miniony weekend okazał się bardzo udany dla naszych zapaśników i zapaśniczek. W naszym województwie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa regionu C w zapasach w kategorii młodzik. Dziewczęta rywalizowały w Stróży Kolonii chłopcy w Lublinie i w obu miejscach najlepsi okazali się reprezentanci województwa lubelskiego i klubów zrzeszonych w LZS Lublin.

Poniżej wyniki  z obu turniejów. Gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom oraz ich trenerom i opiekunom.

Międzywojewódzkie Mistrzostwa – Region C

Klasyfikacja indywidualna (ZAWODY W STRÓŻY)

kobiety

KATEGORIA WAGOWA 33
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Natalia Orzyp ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Finał I-II 12 1 36
2 Paulina Likos LUKS (Stróża) 2006 Finał I-II 10 2 19
3 Joanna Sawicz MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2007 Finał III-V 10 1 8
3 Anna Staniak LKS ZNICZ (Chęciny) 2007 Finał III-V 6 1 12
5 Wiktoria Pietrzykowska ULKS GULIWER (Kielce) 2007 Finał III-V 4 0 11
5 Wiktoria Wojtczyk KS 20 (Łódź) 2007 Finał III-V 1 0 1
KATEGORIA WAGOWA 36
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Oliwia Ożarowska MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2007 Finał I-II 15 3 18
2 Marlena Ściubis LKS ZNICZ (Chęciny) 2007 Finał I-II 14 2 20
3 Nicola Mart KS AGROS (Zamość) 2007 Finał III-V 10 2 6
3 Paulina Kępowicz ULKS GULIWER (Kielce) 2006 Finał III-V 15 3 10
5 Natalia Szkwarek MKS CZARNI (Połaniec) 2006 Finał III-V 5 1 11
5 Roksana Strawczyńska LUKS (Stróża) 2007 Finał III-V 0 0 0
7 Patrycja Szponar ULKS OLIMPIJCZYK (Chełm) 2007 Runda 3 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 39
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Julia Dolna AKS (Piotrków Trybunalski) 2006 Finał I-II 13 2 29
2 Małgorzata Olenicz AKS (Piotrków Trybunalski) 2007 Finał I-II 10 2 6
3 Alicja Matuszewska GKS ARMATY (Stoczek Łukowski) 2007 Finał III-V 11 2 12
3 Nikola Osuch ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Finał III-V 10 2 2
5 Nikola Wójcik ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Finał III-V 0 0 8
5 Pamela Cybul ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Finał III-V 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 42
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Kinga Jaroniek AKS (Piotrków Trybunalski) 2006 Finał I-II 14 2 26
2 Łucja Woźniak LUKS (Stróża) 2006 Finał I-II 14 2 22
3 Oliwia Wardzińska KS BUDOWLANI-Łódź (Łódź) 2007 Finał III-V 15 3 24
3 Julia Załoga KS BUDOWLANI-Łódź (Łódź) 2006 Finał III-V 20 4 28
5 Roksana Ludwa UKS MASTER (Łódź) 2005 Finał III-V 8 1 25
5 Julia Barankiewicz LUKS (Stróża) 2007 Finał III-V 9 1 27
7 Anna Flis LUKS SUPLES (Kraśnik) 2007 Runda 4 12 2 16
8 Julia Jaworska ULKS OLIMPIJCZYK (Chełm) 2006 Runda 4 5 1 12
9 Oliwia Maziarz ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Runda 3 5 1 4
10 Żaneta Michalak ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Runda 3 4 0 16
11 Gabriela Czarnecka MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2005 Runda 3 4 0 10
12 Klaudia Ściubis LKS ZNICZ (Chęciny) 2005 Runda 2 0 0 5
13 Julia Dudek GKS ARMATY (Stoczek Łukowski) 2007 Runda 2 0 0 2
14 Natalia Maj MKS CZARNI (Połaniec) 2007 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 46
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Kinga Kamola GKS ARMATY (Stoczek Łukowski) 2007 Finał I-II 19 3 23
2 Martyna Kłoda ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Finał I-II 15 3 20
3 Natalia Małek LUKS (Stróża) 2007 Finał III-V 15 3 19
3 Wiktoria Wójcik ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał III-V 14 2 17
5 Nikola Siwiec ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Finał III-V 16 3 20
5 Oliwia Majchrzak ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Finał III-V 15 3 6
7 Aleksandra Kozłowska ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Runda 4 10 2 20
8 Kinga Iznerowicz AKS (Piotrków Trybunalski) 2005 Runda 4 8 0 26
9 Zuzanna Loranty ULKS GULIWER (Kielce) 2007 Runda 3 5 1 9
10 Oliwia Miernik LKS ZNICZ (Chęciny) 2006 Runda 3 5 1 6
11 Julia Kot ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Runda 3 5 1 5
12 Dominika Baran ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Runda 3 5 1 4
13 Anna Łyp KS AGROS (Zamość) 2007 Runda 2 0 0 6
14 Izabela Pakuła UKS SORGA (Zamość) 2005 Runda 2 0 0 4
15-16 Urszula Pogonowska GKS ARMATY (Stoczek Łukowski) 2006 Runda 2 0 0 0
15-16 Marita Wojcieszek ULKS OLIMPIJCZYK (Chełm) 2007 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 50
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Wiktoria Kamela MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2005 Finał I-II 16 1 40
2 Monika Dadas MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2005 Finał I-II 15 2 26
3 Olivia Jagiełło UKS MASTER (Łódź) 2006 Finał III-V 19 3 28
3 Marlena Podsiadło ULKS GULIWER (Kielce) 2005 Finał III-V 10 2 6
5 Julia Romańska LUKS (Stróża) 2007 Finał III-V 10 2 8
5 Gabriela Kowalka ULKS GULIWER (Kielce) 2007 Finał III-V 9 1 28
7 Patrycja Misztal ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Runda 4 10 2 15
8 Patrycja Kozica UKS SMS (Łódź) 2007 Runda 4 5 1 13
9 Wiktoria Guziak UKS SORGA (Zamość) 2006 Runda 3 6 1 13
10 Nikola Kosińska KS 20 (Łódź) 2006 Runda 3 5 1 4
11 Karolina Wójcik UKS ORZEŁ SKRZYSZÓW (Ostrów) 2005 Runda 3 3 0 11
12 Brzeszcz Aleksandra UKS MASTER (Łódź) 2005 Runda 2 1 0 5
13-14 Agata Ciechanowska LKS ZNICZ (Chęciny) 2006 Runda 2 0 0 0
13-14 Agata Wojciechowska LKS ZNICZ (Chęciny) 2007 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 54
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Nikola Skórska MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2005 Finał I-II 13 1 30
2 Julia Ostrowska ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Finał I-II 15 3 15
3 Natalia Przekota MKS CZARNI (Połaniec) 2006 Finał III-V 15 2 18
3 Marta Gajowniczek GKS ARMATY (Stoczek Łukowski) 2006 Finał III-V 10 2 14
5 Zuzanna Obroślak ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Finał III-V 10 2 16
5 Anna Kamola GKS ARMATY (Stoczek Łukowski) 2006 Finał III-V 4 0 14
7 Julia Kucharska BORUTA-OLIMPIJCZYK Wrestling Team (Zgierz & Radom) 2007 Runda 3 5 1 5
8 Julia Hajdenrajch ULKS GULIWER (Kielce) 2007 Runda 3 0 0 8
9 Wiktoria Lasota UKS MASTER (Łódź) 2007 Runda 2 0 0 1
10 Magdalena Wielgosz UKS (Łuków Zalesie) 2007 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 58
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Wiktoria Płaczkowska ULKS GULIWER (Kielce) 2005 Finał I-II 20 4 20
2 Agata Kazanecka GKS ARMATY (Stoczek Łukowski) 2006 Finał I-II 9 1 30
3 Karina Dolna AKS (Piotrków Trybunalski) 2005 Finał III-V 14 2 30
3 Katarzyna Iwaniuk ULKS OLIMPIJCZYK (Chełm) 2006 Finał III-V 11 2 17
5 Julia Kowalik ULKS GULIWER (Kielce) 2007 Finał III-V 3 0 16
5 Daria Bańkowska MKS CZARNI (Połaniec) 2007 Finał III-V 5 1 3
7 Monika Laska MKS CZARNI (Połaniec) 2006 Runda 3 6 1 17
8 Patrycja Wilk LKS ZNICZ (Chęciny) 2006 Runda 3 5 1 12
9 Karina Opiela UKS ORZEŁ SKRZYSZÓW (Ostrów) 2006 Runda 2 0 0 9
10 Weronika Suchodolska ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Runda 2 0 0 2
KATEGORIA WAGOWA 62
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Martyna Biskup MKS CZARNI (Połaniec) 2005 Finał I-II 11 1 16
2 Natalia Koper ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Finał I-II 11 1 8
3 Karolina Zezula ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał III-V 5 1 4
3 Anna Gut ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał III-V 5 1 2
5 Anna Bryczek. LUKS SUPLES (Kraśnik) 2007 Finał III-V 5 0 3
5 Agata Kucner UKS SORGA (Zamość) 2005 Finał III-V 6 0 13
KATEGORIA WAGOWA 66
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Patrycja Jakson UKS ORZEŁ SKRZYSZÓW (Ostrów) 2005 Finał I-II 15 3 12
2 Julia Rosa GKS ARMATY (Stoczek Łukowski) 2006 Finał I-II 10 2 8
3 Aleksandra Konieczna UKS (Łuków Zalesie) 2007 Finał III-V 9 1 20
3 Gabriela Grzywińska KS AGROS (Zamość) 2006 Finał III-V 10 2 8
5 Karolina Rudzińska ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Finał III-V 1 0 3
5 Julia Michta LKS ZNICZ (Chęciny) 2005 Finał III-V 0 0 2

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa – Region C

Klasyfikacja indywidualna (ZAWODY W LUBLINIE)

mężczyźni

KATEGORIA WAGOWA 38
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Damian Zdunek MLUKS ZAPASY (Włodawa) 2005 Finał I-II 18 2 31
2 Oskar Żukowski LKS ISKRA (Spiczyn) 2007 Finał I-II 9 0 31
3 Jakub Wach JLKS OLIMP (Janów Lubelski) 2005 Finał III-V 14 2 30
3 Mateusz Seliga ZTA (Zgierz) 2007 Finał III-V 16 3 24
5 Daniel Pietroń LUKS SUPLES (Kraśnik) 2005 Finał III-V 6 1 16
5 Gaweł Dominik ZKS STAL (Rzeszów) 2006 Finał III-V 5 1 4
7 Michał Cyrankowski KS 20 (Łódź) 2007 Runda 3 5 1 11
8 Piotr Wach JLKS OLIMP (Janów Lubelski) 2007 Runda 3 1 0 2
9 Jakub Brygoła ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Runda 2 0 0 1
10 Michał Goraj ULKS GULIWER (Kielce) 2005 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 41
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Roni Wójcik ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał I-II 15 1 30
2 Marcel Zając LUKS SUPLES (Kraśnik) 2005 Finał I-II 11 2 12
3 Bartosz Wilczyński ULKS GULIWER (Kielce) 2007 Finał III-V 9 1 22
3 Bohun Plesnar ZKS STAL (Rzeszów) 2007 Finał III-V 14 2 25
5 Kacper Urbaniak KS SHARK (Łódź) 2007 Finał III-V 9 0 30
5 Sebastian Michalak ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał III-V 5 1 4
7 Alan Bijak UKS SUPLES (Łódź) 2007 Runda 3 5 1 6
8 Igor Budzisz KS 20 (Łódź) 2006 Runda 3 0 0 0
9 Filip Damm MKS CZARNI (Połaniec) 2005 Runda 2 0 0 2
10 Brajan Kukuiski LMKS (Krasnystaw) 2006 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 44
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Kacper Łukasik JLKS OLIMP (Janów Lubelski) 2005 Finał I-II 20 4 8
2 Karol Ostrowski ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał I-II 10 2 12
3 Kamil Wielgus UKS SUPLES (Łódź) 2005 Finał III-V 10 2 14
3 Jan Zalewski KS SHARK (Łódź) 2007 Finał III-V 15 3 18
5 Kamil Tylec ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Finał III-V 15 2 35
5 Ksawier Berendyucha KS SHARK (Łódź) 2006 Finał III-V 9 1 16
7 Mateusz Śmieszek MKS CZARNI (Połaniec) 2006 Runda 4 6 1 10
8 Tymon Tomczyk UKS SUPLES (Łódź) 2007 Runda 3 5 1 6
9 Mikołaj Paprota MLUKS ZAPASY (Włodawa) 2007 Runda 3 5 1 4
10 Nikodem Wojtczak BORUTA-OLIMPIJCZYK Wrestling Team (Zgierz & Radom) 2007 Runda 2 0 0 4
11 Dominik Telesz LKS ZNICZ (Chęciny) 2007 Runda 2 0 0 1
12 Tomasz Janik ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 48
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Franciszek Gross PTC (Pabianice) 2006 Finał I-II 14 2 24
2 Kacper Berejowski ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał I-II 10 2 7
3 Wojciech Kurzyna LUKS SUPLES (Kraśnik) 2005 Finał III-V 10 2 12
3 Adrian Gustowski ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał III-V 5 1 4
5 Krzysztof Kuśmierczyk UKS ATLETA (Łódź) 2006 Finał III-V 0 0 9
5 Piotr Czwórnóg LMKS (Krasnystaw) 2006 Finał III-V 6 1 6
KATEGORIA WAGOWA 52
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Hubert Sidoruk MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2005 Finał I-II 19 2 22
2 Bartłomiej Kyc ZKS STAL (Rzeszów) 2005 Finał I-II 6 0 20
3 Kacper Kudła MLUKS ZAPASY (Włodawa) 2005 Finał III-V 9 1 48
3 Krystian Michna ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał III-V 20 4 17
5 Filip Mikłusiak ZKS STAL (Rzeszów) 2005 Finał III-V 10 0 50
5 Michał Nosal JLKS OLIMP (Janów Lubelski) 2005 Finał III-V 8 1 16
7 Alan Szubartowski ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Runda 4 11 2 16
8 Kamil Moczyński KS BUDOWLANI-Łódź (Łódź) 2006 Runda 3 5 0 18
9 Wiktor Domaradzki UKS SMS (Łódź) 2006 Runda 3 5 1 13
10 Nikodem Żuk KS AGROS (Zamość) 2007 Runda 3 5 0 0
11 Olaf Gdakowicz UKS SUPLES (Łódź) 2007 Runda 2 0 0 8
12-13 Kevin Kłosowski ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Runda 2 0 0 0
12-13 Wiktor Gruszczyński LKS ZNICZ (Chęciny) 2007 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 57
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Gracjan Biliński LMKS (Krasnystaw) 2005 Finał I-II 20 4 19
2 Antoni Jan Majchrzak ZTA (Zgierz) 2006 Finał I-II 12 0 31
3 Bartosz Tomala MKS CZARNI (Połaniec) 2006 Finał III-V 15 3 12
3 Jakub Makowski PTC (Pabianice) 2005 Finał III-V 20 4 26
5 Jurkiewicz Jakub KS AGROS (Zamość) 2005 Finał III-V 10 2 18
5 Mikołaj Jezierski PTC (Pabianice) 2005 Finał III-V 10 1 20
7 Jakub Pabich ZTA (Zgierz) 2007 Runda 4 11 2 23
8 Kacper Guz MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2005 Runda 4 5 1 6
9 Robert Kosik LKS ISKRA (Spiczyn) 2005 Runda 3 5 1 10
10 Jan Lenart MLUKS ZAPASY (Włodawa) 2007 Runda 3 5 1 6
11 Igor Zalewski KS SHARK (Łódź) 2007 Runda 3 3 0 8
12 Jakub Szczepanik LMKS (Krasnystaw) 2006 Runda 3 3 0 6
13 Mikołaj Stępień LKS ZNICZ (Chęciny) 2006 Runda 2 0 0 1
14-15 Paweł Stawarski KS AGROS (Zamość) 2005 Runda 2 0 0 0
14-15 Mikołaj Piątek LKS ISKRA (Spiczyn) 2006 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 62
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Eryk Michalak LUKS SUPLES (Kraśnik) 2005 Finał I-II 17 1 34
2 Adam Skura UKS ATLETA (Łódź) 2005 Finał I-II 15 3 10
3 Paweł Dziedzic LMKS (Krasnystaw) 2005 Finał III-V 16 0 44
3 Patryk Banaszkiewicz ZTA (Zgierz) 2005 Finał III-V 19 3 41
5 Maksymilian Broda ZKS STAL (Rzeszów) 2007 Finał III-V 11 2 25
5 Szymon Świderek LUKS SUPLES (Kraśnik) 2005 Finał III-V 9 1 21
7 Maciej Wilczyński ULKS GULIWER (Kielce) 2005 Runda 5 14 2 33
8 Michał Tąporowski UKS ATLETA (Łódź) 2005 Runda 4 10 2 18
9 Wiktor Orlikowski LKS ISKRA (Spiczyn) 2005 Runda 4 10 2 6
10 Kacper Góźdz LUKS SUPLES (Kraśnik) 2005 Runda 3 6 1 9
11-12 Olivier Maksymowicz PTC (Pabianice) 2007 Runda 3 4 0 12
11-12 Adam Grabowski ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2007 Runda 3 4 0 12
13 Patryk Kolompar ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Runda 3 0 0 0
14 Marcel Miszczak KS 20 (Łódź) 2006 Runda 2 1 0 4
15-17 Kacper Staszewski ULKS GULIWER (Kielce) 2007 Runda 2 0 0 0
15-17 Adrian Drygiel ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Runda 2 0 0 0
15-17 Jakub Czerniak LUKS SUPLES (Kraśnik) 2007 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 68
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Artur Pik PTC (Pabianice) 2005 Finał I-II 13 2 16
2 Hubert Haładyj LMKS (Krasnystaw) 2005 Finał I-II 13 0 34
3 Bartłomiej Maniecki UKS SMS (Łódź) 2005 Finał III-V 14 2 35
3 Bartłomiej Koziołek ULKS GULIWER (Kielce) 2005 Finał III-V 14 2 21
5 Konrad Mrozowicz ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Finał III-V 15 3 30
5 Oliwier Trześniak ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Finał III-V 9 1 20
7 Kacper Gadawski ULKS GULIWER (Kielce) 2005 Runda 4 10 1 21
8 Igor Lisiewski ŁKS ORLĘTA (Łuków) 2005 Runda 3 5 1 22
9 Szymon Bartoszek ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2006 Runda 3 5 1 6
10 Dawid Rutkowski UKS SUPLES (Łódź) 2007 Runda 3 1 0 5
11 Damian Staśczak LKS ISKRA (Spiczyn) 2006 Runda 2 0 0 4
12-13 Oskar Cywiński KS 20 (Łódź) 2005 Runda 2 0 0 0
12-13 Kacper Gawron UKS SUPLES (Łódź) 2007 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 75
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Borys Stępniak ZTA (Zgierz) 2005 Finał I-II 18 2 30
2 Igor Jarek LUKS ATHLETIC (Wola Krzysztoporska) 2005 Finał I-II 9 1 16
3 Olivier Glinka KS SHARK (Łódź) 2005 Finał III-V 13 1 22
3 Patryk Robaszek LUKS ATHLETIC (Wola Krzysztoporska) 2005 Finał III-V 15 3 28
5 Adrian Grzywaczewski MLUKS ZAPASY (Włodawa) 2007 Finał III-V 5 1 6
5 Borys Miszczak PTC (Pabianice) 2006 Finał III-V 10 2 16
7 Jakub Jóźwiak KS AGROS (Zamość) 2005 Runda 4 10 2 6
8 Maksymilian Jakubiec ZKS STAL (Rzeszów) 2007 Runda 3 0 0 7
9 Robert Jargan UKS ATLETA (Łódź) 2007 Runda 3 0 0 0
10-11 Eryk Kaszuba KS SHARK (Łódź) 2007 Runda 2 0 0 0
10-11 Michał Zieliński MLUKS ZAPASY (Włodawa) 2007 Runda 2 0 0 0
KATEGORIA WAGOWA 85
M IMIĘ I NAZWISKO KLUB ROK OSTATNIA RUNDA PKT TUSZ pkt
1 Dominik Uljanowicz PTC (Pabianice) 2005 Finał I-II 15 2 20
2 Wiktor Wyszomirski ZTA (Zgierz) 2005 Finał I-II 15 2 17
3 Jakub Kaczor MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2005 Finał III-V 15 2 16
3 Dawid Gawłowicz MKS CZARNI (Połaniec) 2006 Finał III-V 10 2 8
5 Wojciech Krysiek ULKS GULIWER (Kielce) 2006 Finał III-V 0 0 0
5 Dawid Sowa JLKS OLIMP (Janów Lubelski) 2005 Finał III-V 5 1 4
7 Mateusz Piechota ZTS SOKÓŁ (Lublin) 2005 Runda 3 0 0 0

 

 

 

Attachment