Bieniek czy Proć, kto wygra wyścig?

Przed nami już tylko jeden etap 63 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Orlików. Niedzielne ściganie rozstrzygnie kto zostanie zwycięzcą tej edycji naszego wyścigu. Największe szanse na tryumf mają obecny lider wyścigu BIENIEK Damian TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW oraz ścigający go i mający 27 sekund straty PROĆ Bartłomiej KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY. Ten drugi wczoraj na mecie pod Hotelem Jubilat pokazał świetny finisz i wygrał etap z grupy.

Na sobotnim kryterium ulicznym dużo się nie zmieniło, bowiem kolarze walczyli raczej o tryumfy na kolejnych premiowanych okrążeniach i nagrody pieniężne za te premie tak więc wszystko rozstrzygnie się w ostatnim dniu na ostatnim etapie. A będzie on przebiegał po takiej oto trasie.

Trzymamy zatem kciuki za dobrą postawę wszystkich kolarzy i niecierpliwie będziemy ich ocekiwać na jutrzejszej mecie pod Hotelem Jubilat w Zamościu.

Zdjęcia z etapu 4 – tutaj

wyniki – Wyścig Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej 2019-ETAP4-Komunikat 5 (1)

zdjęcia z kryterium – etap 5 – tutaj

wyniki – Wyścig Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej 2019-ETAP5-Komunikat 6

Polecane artykuły

Turniej PKC dla Śląskiego

Turniej PKC dla Śląskiego

Drużyna GLKS Wilkowice reprezentująca województwo Śląskie wygrała tegoroczną edycję Turnieju Piłkarska Kadra Czeka - Zamość 2021 zapewniając sobie tym samym tytuł Mistrzów Polski LZS. Zawodnicy z Wilkowic dzielnie przeszli przez eliminacje i rundę pucharową a w finale...

czytaj dalej