Bieniek czy Proć, kto wygra wyścig?

Przed nami już tylko jeden etap 63 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Orlików. Niedzielne ściganie rozstrzygnie kto zostanie zwycięzcą tej edycji naszego wyścigu. Największe szanse na tryumf mają obecny lider wyścigu BIENIEK Damian TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW oraz ścigający go i mający 27 sekund straty PROĆ Bartłomiej KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY. Ten drugi wczoraj na mecie pod Hotelem Jubilat pokazał świetny finisz i wygrał etap z grupy.

Na sobotnim kryterium ulicznym dużo się nie zmieniło, bowiem kolarze walczyli raczej o tryumfy na kolejnych premiowanych okrążeniach i nagrody pieniężne za te premie tak więc wszystko rozstrzygnie się w ostatnim dniu na ostatnim etapie. A będzie on przebiegał po takiej oto trasie.

Trzymamy zatem kciuki za dobrą postawę wszystkich kolarzy i niecierpliwie będziemy ich ocekiwać na jutrzejszej mecie pod Hotelem Jubilat w Zamościu.

Zdjęcia z etapu 4 – tutaj

wyniki – Wyścig Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej 2019-ETAP4-Komunikat 5 (1)

zdjęcia z kryterium – etap 5 – tutaj

wyniki – Wyścig Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej 2019-ETAP5-Komunikat 6

Polecane artykuły

Piłkarskie święto w Wierzbicy

Piłkarskie święto w Wierzbicy

Piłkarskie święto w Wierzbicy.We wtorek 28 maja 2024 r. na obiektach rekreacyjno-sportowych w Wierzbicy-Osiedle, odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w piłce nożnej chłopców rocznik 2011 i młodsi „Mała Piłkarska Kadra Czeka” – finał wojewódzki....

czytaj dalej