Calcio Wągrowiec Mistrzem Polski LZS PKC chłopców 2022

Zawodnicy z województwa Wielkopolskiego – drużyna Calcio Wągrowiec wywalczyli w Zamościu tytuł Mistrza Polski Krajowego Zrzeszenie LZS w piłce nożnej chłopców Piłkarska Kadra Czeka. Drugie miejsce przypadło ekipie ze Śląska – GLKS Wilkowice a medale i nagrody za trzecie miejsce odebrali gracze z Pomorskiego – AP Kowale.

Czterodniowa rywalizacja chłopców w Zamościu poza fajną grą i walką o tytuł Mistrza Polski KZ LZS była również wspaniałą okazją do selekcji i wyboru zawodników do Kadry Polski LZS. Przez cały turniej wszystkie drużyny obserwowane były przez oficjalnych skautów KZ LZS, którzy, jak wynika z naszych informacji mają już listę zawodników, których powołają do tegorocznej Reprezentacji Polski LZS.

Dużo dobrego grania, dobrej zabawy, możliwości rywalizacji z rówieśnikami z innych województw a także dobre warunki zapewnione przez organizatorów na pewno zapadną w pamięć uczestnikom, trenerom, opiekunom, kibicom, rodzicom, wszystkim, którzy odwiedzili Zamość w trakcie trwania turnieju.

Nagrody na zakończenie wręczali: Prezes Krajowego Zrzeszenia LZS w Warszawie – Mieczysław Kazimierz Baszko, wiceprezes KZ przewodniczący Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Lublinie – Józef Poterucha oraz prezes Lubelskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej – Zbigniew Bartnik.

szeroka relacja foto z turnieju na naszym profilu facebook – WZLZSLublin

Polecane artykuły