I Turniej GP LZS – wyniki

Za nami I Turniej Grand Prix LZS w tenisie stołowym edycja 2020. W zawodach rozegranych w Niedźwiadzie udział wzięło 101 uczestników z kilkunastu Klubów województwa lubelskiego. Sędzią głównym zawodów był  Leon Filipek. Oprócz dużej ilości dzieci i młodzieży wystąpiło kilkunastu zawodników i zawodniczek z II i III Ligi. W najsilniej obsadzonej kategorii seniorów 2m zajął Jarosław Woźniak (MKS STS Lubartów). W finale Jarek uległ Arkowi Żukowi (SMS Włodawa). W meczu o III miejsce Paweł Gawryołek (BŁĘKITNI Leopoldów) pokonał Krzysztofa Olka (KŁOS Wola Skromowska). W kategorii seniorek zwyciężyła Dagmara Baranowska (MKS STS Lubartów) nie tracąc seta w całych zawodach. Najmłodszymi uczestnikami turnieju byli Alicja Matyjaszczyk, Albert Lipski, Jakub Gozdal (MKS STS Lubartów). Zdobywcy czołowych lokat otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pysznym bigosem. Komunikat z I Turnieju znajduje się w zakładce /KOMUNIKATY/ oraz jest do pobrania poniżej.