KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA LZS W TENISIE STOŁOWYM – NIEDŹWIADA 26.04.2026

26 kwietnia 2026 r. w miejscowości Niedźwiada odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS w tenisie stołowym.

W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy z różnych klubów i miejscowości, rywalizując w sportowej atmosferze i duchu fair play. Turniej dostarczył wielu emocji oraz widowiskowych pojedynków.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i osiągniętych wyników.

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem:

Polecane artykuły