26 kwietnia 2026 r. w miejscowości Niedźwiada odbyły się Mistrzostwa Województwa LZS w tenisie stołowym.
W wydarzeniu wzięli udział zawodnicy z różnych klubów i miejscowości, rywalizując w sportowej atmosferze i duchu fair play. Turniej dostarczył wielu emocji oraz widowiskowych pojedynków.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i osiągniętych wyników.
Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem:









