Niedziela Igrzysk w Tomaszowie Lubelskim

25 lipca – tą datę na pewno zapamiętają ci, którzy już jutro pojawią się w Tomaszowie Lubelskim, gdzie odbędą się XXII Wojewódzkie Igrzyska Rekreacyjno Sportowe LZS oraz VII Letnie Igrzyska Seniorów „Lubelszczyzna 2021”

Obie imprezy Honorowym Patronatem objął Marszałek Województwa Lubelskiego – Jarosław Stawiarski.

Będzie się działo! Po okresie pandemii wszyscy głodni rywalizacji sportowej szykowali formę na te zawody. Igrzyska jak zawsze dadzą możliwość spotkania się z przedstawicielami innych gmin, powiatów województwa lubelskiego. Rywalizacja w Igrzyskach Rekreacyjno Sportowych toczyć się będzie w 24 konkurencjach w których zdobyć można medale, puchary oraz punkty do klasyfikacji gmin i powiatów. nagrody i punkty zdobywać będzie można między innymi w grze w piłkę nożną kobiet i mężczyzn, piłkę siatkową, piłkę siatkowa plażową, koszykówkę, konkurencjach siłowych – spacer farmera, przeciąganie liny czy wyciskanie odważnika. Można również popisać się wiedzą rozwiązując test z okazji 75 lecia LZS oraz 400 lecia nadania praw miejskich Tomaszowa Lubelskiego

Seniorzy będą walczyć w 13 konkurencjach – m.in; siatkówce panów, piłce nożnej, trójboju kobiet, sztafecie na hulajnogach, nartach integracyjnych.

Czekamy na Was już jutro w Tomaszowie Lubelskim. Otwarcie o godz.11.15. Zapraszamy!!!

Partnerem wydarzenia jest województwo lubelskie „Lubelskie Smakuj życie”

Regulaminy w zakładce /REGULAMINY/

poglądowa mapka obiektów – poniżej:

Polecane artykuły