Seniorzy z Ryk wygrywają Igrzyska

Tegoroczna edycja Halowych Igrzysk Seniorów Lubelszczyzna 2022 odbyła się w Stężycy. Gościnni jak zawsze gospodarze przygotowali wspaniałe warunki do rywalizacji sportowo rekreacyjnych dla siebie i koleżanek i kolegów z innych reprezentacji powiatowych.

Jak co roku tak i teraz nie zabrakło wielu emocji sportowych, rywalizacji ale i spotkań koleżeńskich, wymiany uwag, doświadczeń, uśmiechu i radości z przebywania i rywalizowania z rówieśnikami z innych reprezentacji.

W rywalizacji siatkarzy najlepsi okazali się zawodnicy reprezentujący Świdnik wyprzedzając kolegów z Ryk i Włodawy. Najlepsi w tym roku piłkarze to panowie z Łęcznej, za nimi reprezentanci z Ryk i Świdnika. Czwórbój władz samorządowych zdominowali przedstawiciele powiatu Ryckiego przed Włodawą i Łęczną. Strzelanie z łuku kobiet wygrała Jadwiga Kurzec-Brzozowiec – Łęczna przed Krystyną Staniak – Łęczna i Hanną Warowną – Ryki. Zawody łucznicze wśród panów zwyciężył Stanisław Parczewski – Włodawa wyprzedzając Leszka Kotyłę – Opole i Mariana Misztala – Świdnik. Rzucanie lotką do tarczy najlepiej wykonała Ewa Socha – Świdnik przed Beatą Bośnik – Świdnik i Anną Trendak – Łuków, wśród panów w tej konkurencji najlepszy był Piotr Kwiatosz – Świdnik za nim Mariusz Włodarczyk – Ryki i Paweł Madyjewski – Świdnik. W rzucaniu do kosza wśród pań zwyciężyła Małgorzata Gajos – Łęczna wyprzedzając Ewę Socha – Świdnik i Anna Trendak – Łuków a najlepszym z panów był Zbigniew Wiącek – Łuków przed Leszkiem Kotyłą – Opole i Mariuszem Śliwińskim – Ryki. W zawodach corn hole u pań najlepsza Gajos Małgorzata – Łęczna a za nią Jędruszak Bożena – Łęczna i Błaszkiewicz Helena – Łuków. Panowie w rzucie woreczkiem do tarczy – Paszkiewicz Stanisław – Łęczna przed Walasek Marek – Ryki i Misztal Marian – Świdnik. W wyścigach na hulajnodze najlepsza drużyna pań z Łęcznej przed Rykami i Włodawą u panów Ryki, Opole, Łęczna.

Klasyfikację generalną wygrała drużyna seniorów z Ryk przed kolegami i koleżankami z Łęcznej i Świdnika

komunikat końcowy - wyniki

Polecane artykuły