V Letnie Igrzyska Seniorów wygrywają Ryki

To była już piata edycja imprezy dla Seniorów 50+, którą Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lublinie zorganizowały wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Impreza odbyła się na wspaniale przygotowanych obiektach sportowych w Krasnobrodzie – mieście, które bardzo pomogło w przygotowaniach i organizacji.

Otwarcia Igrzysk dokonał Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego – Michał Mulawa – który w krótkich słowach wyraził zadowolenie z aktywności sportowej tej grupy wiekowej i życzył samych sukcesów nie tylko sportowych uczestnikom Igrzysk.

Udział w Igrzyskach wzięły reprezentacje z 11 powiatów województwa lubelskiego, które rywalizowały w konkurencjach sportowo rekreacyjnych. Tegoroczna edycja zgromadziła rekordową ilość uczestników i jak sami mówili będzie ich coraz więcej, bo zwiększa się świadomość ruchu, sportu dla zdrowia wśród tej grupy wiekowej.

Po ponad czterogodzinnej rywalizacji organizatorzy przystąpili do uroczystego wręczania nagród – pucharów i medali oraz nagród rzeczowych w postaci piłek do gier, które ufundował Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. http://www.lubelskie.pl

Wspaniała zabawa, rywalizacja, dużo uśmiechu, radości i pochlebne opinie po zakończonych zawodach skłaniają nas do dalszych starań o organizowanie tego typu imprez i działań na rzecz aktywności fizycznej osób starszych.

Poniżej znajdziecie komunikat końcowy z V Letnich Igrzysk seniorów Lubelszczyzna 2019.

V igrzyska seniorów 2019 komunikat koncowy

Polecane artykuły

UWAGA!!! WAŻNE !!!

UWAGA!!! WAŻNE !!!

UWAGA!!! Informujemy, że w nadchodzącym tygodniu (17 - 23 stycznia) nasze biuro będzie zamknięte! Będziemy dla Was ZDALNIE pod numerami telefonów: BIURO - 723423533, 733877881, KSIEGOWOŚĆ - 600036919. Za utrudnienia PRZEPRASZAMY!

czytaj dalej
Rekrutacja SKS 2022

Rekrutacja SKS 2022

Drodzy SKS-owcy!!! SKS 2022 Uprzejmie informujemy, że Minister Sportu i Turystyki ogłosił Program „Szkolny Klub Sportowy” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Niniejszym - jako Operator...

czytaj dalej