Dane adresowe:

WZ LZS w Lublinie
ul. Filaretów 44
20-609 Lublin

e-mail: lzslublin@op.pl

Telefony:

Biuro:
0-81 528-01-22

tel/fax:
0-81 525-77-60

Znamy Finalistów MPKC i PKC 2013

» powrót do aktualności
dodano: 2013-07-11

Zakończyliśmy rywalizację w rozgrywkach Mała Piłkarska Kadra Czeka i Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt i chłopców.

Cztery emocjonujące finałowe turnieje przyniosły rozstrzygnięcia i poznaliśmy mistrzów w każdej kategorii.

Rewelacją okazały się ekipy Dublera Opole Lubelskie, które zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt wywalczyły tytuły mistrzowskie w rozgrywkach Małą Piłkarska Kadra Czeka.

W turniejach finałowych PKC zwycięzcami okazali się zawodnicy z Igrosu Krasnystaw a wśród dziewcząt ekipa LKS Wierzchowiska.

 

Wszystkie zwycięskie drużyny reprezentować będą nasze województwo w Finałach Centralnych.

 

MPKC Chłopców

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ MISTRZOSTW

1 m. UKS „Dubler” Opole Lub.

2 m. UKS SP Wierzbica

3 m. UKS „Hutnik „ Huta Dąbrowa

4 m. MOSiR Lewart Lubarów

5 m. UKS SP Ludwin

6 m. KKS „Orły” Kazimierz

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

Najlepsza bramkarz turnieju - Paweł Osial UKS Hutnik Huta Dąbrowa

Najlepszy strzelec turnieju - Mateusz Banach UKS Dubler Opole Lub.

Najlepszy zawodnik turnieju - Dominik Banach UKS Dubler Opole Lub.

 

ZWYCIĘSKI ZESPÓŁ GRAŁ W SKŁADZIE :

  1. MIŁOSZ SZCZEPAŃSKI

  2. SZYMON JAROSZ

  3. SZYMON RAK

  4. HUBERT SAŁASIŃSKI

  5. DAMIAN SZCZEPANEK

  6. REMIGISZ KLOCEK

  7. MATEUSZ BANACH

  8. DOMINIK BANACH

  9. MATEUSZ MROCZEK

  10. KRYSTIAN STĘPIEŃ

    TRENER ZESPOŁU TOMASZ JASIK.

 

MPKC Dziewcząt

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ MISTRZOSTW

Pkt bramki

1 m. UKS „Dubler „ Opole Lub. 12 12 – 1

2 m. UKS SP Kaczórki 9 7 - 6

3 m. LKS Wierzchowiska 3 6 – 9

4 m. UKS Kłoczew 3 3 – 7

5 m. LKS „Flis „ Leszkowice 3 1 – 6

 

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

Najlepsza bramkarka turnieju - Dominika Warowna UKS „Dubler” Opole Lub.

Najlepszy strzelec turnieju - Aleksandra Drąg UKS „Dubler” Opole Lub.

Najlepszy zawodnik turnieju - Klaudia Sak UKS SP Kaczórki

 

ZWYCIĘSKI ZESPÓŁ GRAŁ W SKŁADZIE :

  1. DOMINIKA WAROWNA

  2. ANDŻELIKA WRONA

  3. ANNA BANCERZ

  4. WERONIKA KANIA

  5. EWELINA PLAK

  6. ANNA JASKIEWICZ

  7. ALEKSANDRA DRAG

  8. ELIZA KURCZUK

  9. JULIA PODGAJNA

  10. NATALIA SZEWCZYK

 

TRENER ZESPOŁU GRZEGORZ STARCZYNOWSKI

 

PKC Chłopców

KOLEJNOŚC MIEJSC W MISTRZOSTWACH

 

1 m. UKS „IGROS” Krasnobród 4 pkt bramki 3 - 2

2 m. KKS „Orły „ Kazimierz Dolny 3 pkt 2 - 2

3 m. UKS Gimnazjum w Adamowie 1 pkt 1 - 2

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

 

Najlepszy bramkarz turnieju - Lis Leszek KKS „Orły „ Kazimierz Dolny

Najlepszy strzelec turnieju - Giza Krzysztof KKS „Orły „ Kazimierz Dolny

Najlepszy zawodnik turnieju - Alikowski Adrian UKS Adamów

 

Zwycięski zespół wystąpił w składzie :

      1. Maciej szewczuk

      2. Bartłomiej Buczak

      3. Rafał Górnik

      4. Wojciech Kustra

      5. Jakub Nowosielecki

      6. Kacper Truszkowski

      7. Michał Burda

      8. Mateusz Szykuła

      9. Adrian Mękal

      10. Arkadfiusz Rzepecki

      11. Hubert Molenda

      12. Dawid Skowroński

      13. Kordian Dziedzic

      14. Damian Skóra

      15. Paweł Marguła

      16. Krzysztof Wójtowicz

      17. Mateusz Koszuta

      18. Patryk Głab

 

TRENER ZESPOŁU Wojciech Kurantowicz

Andrzej Gałan

 

PKC Dziewcząt

KOLEJNOŚC MIEJSC W MISTRZOSTWACH

 

1 m. LKS WIERZCHOWISKA

2 m. UKS OMEGA STARY ZAMOŚĆ

3 m. LKS FLIS LESZKOWICE

4 m. „OLIMPIC” STARA RÓŻA

 

WYRÓŻNIENIA INDYWIDUALNE

Najlepszy bramkarz turnieju - Wioletta Sikorska GLKS „OLIMPIC” STARA RÓŻA

Najlepszy strzelec turnieju - Katarzyna Frykowska LKS WIERZCHOWISKA

Najlepszy zawodnik turnieju - Katarzyna Frykowska LKS WIERZCHOWISKA

 

Zwycięski zespół wystąpił w składzie :

 

  1. ALICJA ZAJĄCZKOWSKA

  2. DOMINIKA KAMIŃSKA

  3. KATARZYNA ZABOREK

  4. IZABELA JAGITKA

  5. AMANDA WASILEWSKA

  6. WERONIKA FABIAN

  7. ADRIANNA WACHULSKA

  8. KATARZYNA FRYKOWSKA

  9. PAULINA HAWRYLUK

  10. KATARZYNA GOŚ

  11. SYLWIA AUGUSTYNIAK

  12. ANGELIKA SUSZEK

  13. ALEKSANDRA SZAFRANEK

  14. WERONIKA TKACZUK

 

TRENERZY ZESPOŁU MARIAN MISZTAL

DARIUSZ KOSIK

 

Pełne komunikaty z rozegranych turniejów finałowych w zakładce /KOMUNIKATY/

Partnerzy

realizacja: eBest.pl