Bieniek czy Proć, kto wygra wyścig?

Przed nami już tylko jeden etap 63 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Orlików. Niedzielne ściganie rozstrzygnie kto zostanie zwycięzcą tej edycji naszego wyścigu. Największe szanse na tryumf mają obecny lider wyścigu BIENIEK Damian TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW oraz ścigający go i mający 27 sekund straty PROĆ Bartłomiej KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY. Ten drugi wczoraj na mecie pod Hotelem Jubilat pokazał świetny finisz i wygrał etap z grupy.

Na sobotnim kryterium ulicznym dużo się nie zmieniło, bowiem kolarze walczyli raczej o tryumfy na kolejnych premiowanych okrążeniach i nagrody pieniężne za te premie tak więc wszystko rozstrzygnie się w ostatnim dniu na ostatnim etapie. A będzie on przebiegał po takiej oto trasie.

Trzymamy zatem kciuki za dobrą postawę wszystkich kolarzy i niecierpliwie będziemy ich ocekiwać na jutrzejszej mecie pod Hotelem Jubilat w Zamościu.

Zdjęcia z etapu 4 – tutaj

wyniki – Wyścig Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej 2019-ETAP4-Komunikat 5 (1)

zdjęcia z kryterium – etap 5 – tutaj

wyniki – Wyścig Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej 2019-ETAP5-Komunikat 6

Polecane artykuły

UWAGA!!! WAŻNE !!!

UWAGA!!! WAŻNE !!!

UWAGA!!! Informujemy, że w nadchodzącym tygodniu (17 - 23 stycznia) nasze biuro będzie zamknięte! Będziemy dla Was ZDALNIE pod numerami telefonów: BIURO - 723423533, 733877881, KSIEGOWOŚĆ - 600036919. Za utrudnienia PRZEPRASZAMY!

czytaj dalej
Rekrutacja SKS 2022

Rekrutacja SKS 2022

Drodzy SKS-owcy!!! SKS 2022 Uprzejmie informujemy, że Minister Sportu i Turystyki ogłosił Program „Szkolny Klub Sportowy” w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży. Niniejszym - jako Operator...

czytaj dalej