Powiat Ryki najlepszy w Letnich Igrzyskach Seniorów – Stężyca 2020

Wspaniałe warunki, obiekty sportowe LKS Mazowsze Stężyca, miłe przyjęcie władz Stężycy i przede wszystkim chęć wzięcia udziału uczestników Letnich Igrzysk Seniorów na Lubelszczyźnie – Stężyca 2020 zapadną nam w pamięć na długo.

Dzięki uprzejmości Gminy Stężyca, wójta Zbigniewa Chlaściaka, starosty Ryckiego Dariusza Szczygielskiego i chęci ekip z pięciu powiatów, które pomimo obostrzeń zdecydowały się na udział w imprezie, udało się zorganizować kolejną rywalizację zawodniczek i zawodników 50+. Spełniając wszystkie wymogi zaleceń epidemiologiczno sanitarnych rywalizowaliśmy w pięknym słońcu w konkurencjach rekreacyjno sportowych, piłce nożnej i siatkówce.

Ostatecznie w klasyfikacji generalnej powiatów bezapelacyjnie zwyciężyli gospodarze – Powiat Ryki, na drugim miejscu zameldowali się reprezentanci powiatu Łęczna a brązowe medale zawisły na szyjach zawodniczek i zawodników z powiatu Świdnik.

Pięknie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie ki gratulujemy uczestnikom wspaniałej sportowej i radosnej rywalizacji.

Relacja foto z imprezy na naszym profilu facebook – wzlzslublin

Polecane artykuły

Mała Piłkarska Kadra Czeka

Mała Piłkarska Kadra Czeka

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Mistrzostw Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” oraz „Piłkarska Kadra Czeka” w roku 2023. Regulamin-Pilkarska-Kadra-CzekaPobierz

czytaj dalej
Organizator Sportu w środowisku wiejskim

Organizator Sportu w środowisku wiejskim

Informujemy, że na terenie województwa lubelskiego w okresie od 01.04.2023 r. do 31.12.2023 r. realizowane jest zadanie pn. ,,Organizator Sportu w środowisku wiejskim" dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. LISTA-ORGANIZATOROWPobierz

czytaj dalej