Tomaszów Lubelski wygrywa XX Igrzyska LZS

To były piękne Igrzyska!

Wspaniałe miejsce – urokliwy Krasnobród i wspaniali ludzie – uczestnicy i kibice XX Jubileuszowych Igrzysk LZS. Jeszcze dziś, jeszcze jutro i długo potem będziemy z uśmiechem na twarzach wspominać tą piękną niedzielę spędzoną na Igrzyskach.

Wspaniała rywalizacja w wielu dyscyplinach sportowych i rekreacyjnych. Zawody dla młodych i nieco starszych, świetna pogoda, wspaniali uczestnicy – wszystko to przez cały dzień dawało siły do walki o medale i puchary. Ponad 1500 uczestników rywalizowało w konkurencjach XX Wojewódzkich Igrzysk LZS oraz V Letnich Igrzysk Seniorów.

Rywalizacja była zacięta ale podkreślić należy że zawsze fair i z szacunkiem do rywali, przeciwników.

Cały dzień zmagań podsumowało wręczanie nagród w poszczególnych konkurencjach, klasyfikacji powiatowej i gminnej. Z wypiekami na twarzach uczestnicy oczekiwali na końcowe rezultaty i po podliczeniu punktów ze wszystkich konkurencji w klasyfikacji gminnej na najwyższym stopniu podium stanęli reprezentanci Gminy Ulhówek powiat Tomaszów Lubelski, tuż za nimi zawodniczki i zawodnicy z Gminy Rachanie powiat Tomaszów Lubelski a na trzecim stopniu podium zameldowali się uśmiechnięci uczestnicy z Gminy Adamów powiat Zamość. W Klasyfikacji powiatowej bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci powiatu Tomaszów Lubelski przed powiatem Zamość i Powiatem Parczew. Nagrody rzeczowe w postaci piłek sportowych ufundowane były przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. http://www.lubelskie.pl

Na podsumowania i szersze wspominki przyjdzie jeszcze czas. Cieszmy się razem z tego co przeżyliśmy. XX Jubileuszowe Wojewódzkie Igrzyska LZS Krasnobród 2019 na pewno zapamiętamy na bardzo długo!

Poniżej komunikat końcowy Igrzysk

KK_Krasnobród_19

 

 

Polecane artykuły